Talveinfo

jaanuar 2020
25
jaan
Talveöölaulupidu
Laulu ja muusikat armastavad eestimaalased saavad taas kokku talvepealinnas, Otepääl, kus toimub VI Eesti Talveöölaulupidu.

Aastate jooksul kasvanud huvi näitab, et Talveöölaulupidu on võitnud oma koha inimeste südames. Otepää kultuurimaja pargis süüdatakse traditsioonilised laululõkked ning Kultuurikuuris on avatud kuumade jookide ala.

Laulupeole ootame kaasa laulma kõiki laulusõpru. Olge julged ja tulge oma koori või sõpruskonnaga ning saage osa meeleolukast talvisest muusikasündmusest Otepääl!

Rohkem infot Talveöölaulupeost

veebruar 2020
20
veeb
Kalle Sepp ja Mikk Tammepõld - Kontserttuur ''Risti-rästi''
Kalle Sepp ja Mikk Tammepõld suunduvad veebruaris koos tuurile. Ühiselt antakse 11 kaunist kontserti erinevais Eesti paigus ja esitatakse nii omaloomingut kui ka teiste artistide tuntud palasid. Kontsertkava on eestikeelne.
 
“Oleme Mikuga juba kaks aastat järjest veebruaris mööda Eestit tuuritanud, kolmanda korraga saab kodumaa sõna otseses mõttes risti-rästi läbi käidud. Kontserdid väiksemates kohtades on alati väga südantsoojendavad ja vastuvõtt on olnud ääretult sõbralik,” sõnab Kalle.

“Seekord jõuame eriti põnevatesse paikadesse nagu näiteks Tohisoo mõis, Navi Seltsimaja, Viimsi Rannarahva Muuseum... Võrreldes eelmiste tuuridega oleme oma kontsertkava värskendanud ning oodata on muhedaid õhtuid nii rõõmsameelsete kui ka mõtlemapanevate palade saatel,” lubab Mikk.


august 2020
08
aug
Leigo Järvemuusika 2020 / Päevapilet 08.08
Leigo Järvemuusika 2020 - 7. ja 8. augustil Lõuna-Eesti maalilises looduses. 

Järvelaval astuvad üles Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, dirigent Neeme Järvi, Eesti Rahvusmeeskoor, Rajaton (Soome). Kava on täiendamisel. 

Ühtegi sündmust ei ole.
Via Hanseatica